Lichten uit, sportplezier aan: Black Light Trefbal voor groep 5 tot en met 8
Sporten in het donker, met oplichtende lijnen, ballen en kleding: het klinkt misschien bijzonder, maar voor veel mensen belooft het vooral een leuke en vernieuwende manier van bewegen te worden. Met Black Light Trefbal wordt een bekende sport in een nieuw jasje gestoken. De activiteit wordt georganiseerd voor basisschoolleerlingen uit groep 5 & 6 en groep 7 & 8.
Tijdens Black Light Trefbal wordt een gymzaal verduisterd en verlicht met speciale black lights. Fluorescerende materialen zorgen voor een veilig en overzichtelijk spel, terwijl het spelelement zorgt voor een bijzondere en laagdrempelige beweegervaring.
Plezier, samenwerken en bewegen staan centraal. Door de speelse opzet en bijzondere setting worden kinderen uitgedaagd om mee te doen en volop in beweging te zijn.
Met Black Light Trefbal wil Goed Bezig Oldebroek bijdragen aan een actieve leefstijl en sociale verbinding. Door sport op een verrassende en laagdrempelige manier aan te bieden, wordt bewegen aantrekkelijk gemaakt voor basisschoolleerlingen.
Publicatiedatum: 21-01-2026